fbpx

PRACUJĄCE MAMY PATRONUJĄ EDYCJI Kalendarza #BiznesMama na 2021 rok!

Współczesne kobiety łączą wiele różnych ról. Są mamami, strażniczkami domowego ogniska i bizneswoman. Starają się pogodzić wszystkie obowiązki. Wcześniej na rynku wydawniczym nie było takiego kalendarza, który pozwoliłby kobietom zaplanować wszystkie ważne wydarzenia związane z rodziną i pracą. Nie ma znaczenia – czy prowadzisz własną firmę czy pracujesz na etacie – potrzebujesz odpowiedniego narzędzia do planowania. I taki kalendarz właśnie został stworzony po raz czwarty! Specjalnie dla każdej mamy, która oprócz wychowania dzieci, zajmuje się też realizowaniem swoich celów i marzeń.

Wszechświat jest jak – każda matka!

To już 4. edycja tego wyjątkowego kalendarza. Poprzednie różniły się tylko kolorem lub grafiką, a tym razem – zdecydowaliśmy się na zmianę także jego wnętrza. Kalendarz na 2021 rok inspirowany jest wszechświatem, jego potęgą i nieograniczonymi możliwościami. Nie od dziś wiemy, że wszechświat jest nieokiełznany i jeszcze nikt go w pełni nie poznał. Wszechświat to ciała niebieskie, szczególnie gwiazdy, które błyszczą się, i które widać pomimo dzielącej nas odległości. Taka jest właśnie #BiznesMama – nieograniczona, pewna siebie, z niezliczonymi pomysłami. Jest mamą i kobietą. Realizuje się na tle zawodowym i prywatnym.

Sekretne plany Biznes Mamy!

Z takim kalendarzem każda bizneswoman nie powstydzi się pojawić na spotkaniu biznesowym czy na spotkaniu z koleżanką. W tym roku wprowadziliśmy podział na zadania domowe i firmowe, aby ułatwić organizację pracy #BiznesMamy. Ta edycja jest bardzo przemyślana i dopracowana w każdym calu. Dołączyły do niej kolejni patroni medialni (znane i cienione portale internetowe i czasopisma).

Kalendarz został stworzony specjalnie dla kobiet, które łączą wychowywanie dzieci z pracą zawodową.

Specjalnie dla Ciebie #BiznesMamo – kobieto łącząca kilka etatów w 24 godzinach

Specjalnie dla Ciebie – indywidualnie zaprojektowany kalendarz, stworzony z myślą o Tobie i Twoich potrzebach.

  • Twarda, spersonalizowana okładka.
  • Oryginalny design.
  • Mnóstwo miejsca na notatki.
  • Podział na plan dzienny, tygodniowy i miesięczny.
  • Jest dostosowany do aktywnych zawodowo mam.
  • Połączenie kalendarza z plannerem.
  • Kwartalnik rozwojowy #BizesMamy, czyli ćwiczenia do pracy nad samym sobą w zaciszu domowym.
  • Idealny format pasujący do damskiej torebki (B5).

Patroni medialni:

Mamo pracuj! ; Modna Częstochowa; Imperium Kobiet; Feszyn.com; Law Business Quality; Prawo dla Mam; Młoda Mamo; Go Women; Woman In The World; Szczypta Luksusu; Mamy Czas; Vit Woman; My Mamy ; Kobiety Przy Kawie; Prawo Kobiet.

Pomysłodawca: Marta Gargas – trener mentalny Structogram Polska. Działania marketingowe i PR: Ewelina Salwuk-Marko, Agencja kreatywna Sal-Mar.

Do kupienia w wybranych sklepach i księgarniach, oraz tutaj.

Kalendarz 2021 biznes mama (
kalendarz do aktywnie zawodowo mam

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

kalendarz sekretne plany biznes mamy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Idziesz na protest? Poznaj swoje prawa!
Poradnia kryzysowa SOS dla Kobiet – już niebawem startujemy!