fbpx

Zrób coś dla siebie i daj siebie innym!

Wygraj profesjonalną kobiecą sesję zdjęciową z udziałem specjalistów od stylizacji!

Czekamy na zgłoszenia czytelniczek – siłaczek, które chcą się podzielić swoją historią, dodać otuchy i motywacji innym kobietom, które znajdują się na życiowym rozdrożu.

Głównym celem przedsięwzięcia jest pomóc Wam uwierzyć w siebie, w swoją siłę i kobiecość oraz przyznać się przed samą sobą:

Nie żyjemy w idealnym świecie, czasami los potrafi wywrócić do góry nogami poukładane życie w sposób pozytywny. Bywa jednak, że niestety przybiera ono też negatywną wersję wydarzeń. Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, o tym jak życie Ci “nogę podstawiło” i zmieniło wiele w sferze osobistej albo zawodowej, a Ty sobie z tym poradziłaś, napisz do nas na biuro@prawokobiet.pl z dopiskiem: „Akcja SuperWOMAN”.

Pozwól czerpać siłę innym, a do tego pamiętaj, że pomagając, pomagasz też sobie.

Na zgłoszenia czekamy do 31 maja 2020 r.

Akcji partnerują przedsiębiorcze Kobiety – uznane ekspertki, a na Uczestniczki czekają ciekawe nagrody ufundowane przez naszych Partnerów, których będziemy Wam regularnie przedstawiać bo ich grono nadal rośnie ?

O akcji dowiesz się więcej tu: prawokobiet.pl/superwoman

Zapraszamy.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

W sztabie kryzysowym #Nowa Era Wspiera Kobiety!
Przedłużamy akcję – TAK! Jestem SuperWOMEN!