fbpx

Maciej Sepielak

Ambasador projektu Prawo Kobiet

Dane kontaktowe:

609 805 981

Aleja Zwycięstwa 13/57, 41-200 Sosnowiec. Kancelaria świadczy usługi również w formie on-line

W swej praktyce zajmuje się szeroko rozumianym prawem cywilnym (odszkodowania medyczne, wypadki drogowe, wypadki przy pracy oraz pomoc konsumentom w sporach z bankami i ubezpieczycielami) jak i prawem karnym (pomoc osobom poszkodowanym przestępstwem).

Jedną ze specjalizacji jest szeroko rozumiane prawo rodzinne: rozwody, alimenty, kontakty z dzieckiem, podziały majątku, separacje, ubezwłasnowolnienie.

Posiada szczególne doświadczenie w prowadzeniu procesów sądowych cywilnych, gospodarczych i karnych dotyczących konsumentów i przedsiębiorców – również przed Sądami Arbitrażowymi przy Krajowej Izbie Gospodarczej w Warszawie i Sądzie Arbitrażowym Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz studia lingwistyczne i tłumaczeniowe na Uniwersytecie Martina Lutra w Halle/Saale, Halle –Wittenberg (Niemcy).

Biegle posługuje się językiem niemieckim i angielskim.

Po godzinach: pływanie, rower, czas z rodziną, zimą – narty i morsowanie

Praktykę prowadzi wspólnie z radcą prawnym Januszem Sepielak, co zapewnia kompleksową obsługę prawną z zakresu prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, pracy i prawa bankowego. Kancelaria obsługuje konsumentów oraz przedsiębiorców.

Bezpłatne konsultacje

Wolne terminy na bezpłatne konsultacje prawne ze mną znajdziesz w kalendarzu. Wybierz dogodny dzień, godzinę oraz formę spotkania, a ja skontaktuję się z Tobą w tym terminie.

Nie znalazłaś wolnych terminów na spotkanie ze mną? Sprawdź bezpłatne konsultacje Prawa Kobiet:

Przeczytaj moje artykuły

Niebawem pojawi się tu pierwszy artykuł

Zobacz rozmowy ze mną

Podziel się swoją opinią z innymi! Będzie mi bardzo miło.

Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią na temat naszych usług, aby inne kobiety rozważające współpracę z nami, mogły dowiedzieć się więcej!

Zobacz w jaki sposób pomogłem prawnie innym kobietom

Jeszcze nie ma opinii - możesz być pierwsza!