fbpx

Monika Kołodziejska

Ekspertka projektu Prawo Kobiet

Monika ukończyła studia podyplomowe w zakresie seksuologii klinicznej pod merytorycznym kierownictwem prof. Zbigniewa Lew-Starowicza w Instytucie Zastosowań Psychologii WSFiZ w Warszawie, posiada międzynarodowy dyplom ukończenia tychże studiów: Post-graduatestudies Clinical Sexology on Institute of Applied Psychology.

Jest też absolwentką studiów pedagogicznych w Wyższej Szkole Pedagogicznej oraz m.in. Studium Interwencji Kryzysowej, Studium Terapii Rodzin i Studium Psychologii Sądowej w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii we Wrocławiu. Oprócz tego ukończyła liczne szkolenia np. Racjonalna Terapia Zachowań (Rational Behaviour Therapy), Zachowania samobójcze- diagnoza i interwencja psychologiczna, uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie Bezpieczna Polka: Procedury Bezpieczeństwa Osobistego Dla Kobiet (The Intensive Self -Defense Course) oraz kilku warsztatach rozwoju osobistego w Warszawie (Maleszko-Szkolenia). Ukończyłam międzynarodowy kurs terapii metodą Recall Healing: poziom I, II i III w Poznaniu, dotyczący holistycznego podejścia do problemu pacjenta oraz kurs Relationships dotyczący holistycznego i systemowego ujęcia relacji i związków.

Prowadzi konsultacje z zakresu seksuologii, terapię indywidualną, terapię rodzinną, systemową oraz terapię par. Współpracowała też ze szkołami rodzenia. Prowadziła zajęcia z zakresu psychologii i socjologii w ochronie zdrowia ze słuchaczami na kierunkach medycznych i terapeutycznych (masażysta, terapeuta zajęciowy) m.in. we Wrocławiu. Monika jestem edukatorem oraz koordynatorem programu ,,ARS – jak dbać o miłość?” w szkole ponadpodstawowej. Pracuje także jako pedagog i nauczyciel przedmiotu: Edukacja psychologiczno-pedagogiczna w szkole ponadpodstawowej. Prowadzi zajęcia z zakresu interwencji kryzysowej z uczniami klas mundurowych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób, z którymi pracuje i którym pomaga w różnego rodzaju sytuacjach kryzysowych i trudnych, nadal doskonali swoje kompetencje zawodowe.

Obecnie jest studentką Akademii PsychoBiologii Zdrowia we Wrocławiu, gdzie pod kierunkiem pierwszego w Polsce facilitatora Metody Recall Healing – p. Violetty Karys pogłębia wiedzę oraz doskonali kompetencje zawodowe z zakresu psychologii, psychosomatyki, psychobiologii, totalnej biologii i Recall Healing czyli całościowej (holistycznej) koncepcji postrzegania człowieka.

Jako specjalista od rozwoju osobistego ukończyła studia podyplomowe na kierunku: Trener umiejętności społecznych w Warszawie, prowadzi warsztaty w tym zakresie, ponieważ rzeczywistość w której żyjemy sprawia, że coraz więcej osób ma problem z nawiązywaniem kontaktów, wchodzeniem w interakcje oraz zarządzaniem stresem czy emocjami. Prowadzi też warsztaty dla kobiet ,,Odkryj Swoją Kobiecość” oraz grupy wsparcia dla kobiet, które doświadczają sytuacji trudnych i same nie zawsze mogą sobie z nimi poradzić. W najbliższym czasie planuje warsztaty oraz grupę wsparcia dla kobiet w sytuacji rozwodu lub rozstania z partnerem.

Prywatnie jest mamą 19-letniej córki, tegorocznej maturzystki, absolwentki LO mundurowego Bezpieczeństwo Narodowe: Obronność i Prewencja.

Bezpłatne konsultacje:

[latepoint_book_form selected_agent="14" selected_service="16"]

Przeczytaj moje artykuły

Zobacz rozmowy ze mną

Podziel się swoją opinią z innymi! Będzie mi bardzo miło.

Podziel się swoją szczerą, wartościową opinią na temat naszych usług, aby inne kobiety rozważające współpracę z nami, mogły dowiedzieć się więcej!

Zobacz w jaki sposób pomogłam innym kobietom

Kasia
Po jedenej rozmowie zrozumiałam,że jest szansa dla mnie na zmiany i że nie będę z tym sama. Nie mogę doczekać się dalszych spotkań! Polecam!