fbpx

Ambasadorki prawa kobiet – poznajcie nas troszkę bliżej 🙂

Ideą naszego projektu prawokobiet.pl  było stworzenie kobiecego miejsca inspiracji, wzajemnego wsparcia i budowania świadomości prawnej wśród  KOBIET. Miejsca inspiracji do świadomych wyborów w swoim życiu osobistym i zawodowym.

To wszystko staje się możliwe wtedy, kiedy otwieramy się na doświadczenia, wiedzę, i na innych.

Nasz projekt z założenia miał być przestrzenią, umożliwiającą KOBIETOM pytać i uzyskiwać w sposób dla nich dogodny i nisko kosztowy, rozwiązaniach a swoich problemów prawny.

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa zachęca również KOBIETY do zobaczenia w drugiej kobiecie przyjaciółki, sojuszniczki, samej siebie.

Poznaj nas bliżej.

EWELINA MIŚKO-PAWŁOWSKA

jest radcą prawnym nieprzerwanie od roku 2009. Jej zadaniem jest świadczenie pomocy prawnej tym, którzy jej potrzebują i którym potrafi pomóc.Poprzez szacunek jakim darzy w jednakowym stopniu ludzi bez względu na poglądy i wartości, które reprezentują, należycie służy każdemu potrzebującemu.
Dzięki realizacji zainteresowań z zakresu psychologii, doświadczeniu w wieloletniej pracy z ludźmi oraz ukończeniu  Studium Mediacji stała się ekspertem w zakresie rozpoznawania i rozwiązywania sytuacji konfliktowych oraz w łagodzeniu i rozwiązywaniu sporów, jako mediator Ośrodka Mediacji przy OIRP we Wrocławiu.

Pomysł prawnego projektu dedykowanego KOBIETOM kiełkował w jej głowie od dawna, w zasadzie, mówi, że jak się cofnie w czasie o ponad 25 lat wstecz to pamięta, że już wtedy myśl taka przyświecała nauce, pracy…(wiedzą o tym najbliżsi ).  Życiowe ścieżki poprowadziły ją, mniej lub bardziej krętymi drogami do tego miejsca dziś.

Konsekwentnie rozwija projekt i wierzy, że portal www.prawokobiet.pl pomoże znaleźć wielu KOBIETOM odpowiedzi na różne pytania; zarówno te z pogranicza prawa, jak i życia, relacji międzyludzkich, psychologii itp., będzie stanowił często dla nich pozytywną inspirację oraz w razie potrzeby znajdą one tutaj niezbędne wsparcie prawne.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwójki upartych urwisów.  „Ładuje” przysłowiowe „baterie” odkrywając dotąd nie znane jej miejsca, relaksuje się czytając dobrą powieść lub “spinningując”, radość czerpie spędzając czas ze swoimi trzema chłopakami . Nigdy się nie nudzi.
Wszędzie szuka czegoś co byłoby inspirujące. Kocha życie i stara się przeżyć je jak najpiękniej.

Stara się trzymać zasady Mooji, zgodnie z którą:  “Żadna myśl nie posiada mocy. Ty posiadasz moc. Dopiero kiedy zidentyfikujesz się z myślą i uwierzysz w nią, dajesz jej moc”.

 

IZABELA FRYSZKOWSKA

jest absolwentką Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Od roku 2010r. posiada uprawnienia radcy prawnego i jako członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu wykonuje swój zawód.

Posiada długoletnie doświadczenie w doradztwie prawnym w zakresie prawa handlowego, korporacyjnego, papierów wartościowych, prawa gospodarczego.
Specjalizuje się w szczególności w obsłudze podmiotów gospodarczych.

Od wielu lat reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi oraz administracyjnymi. Wspiera pracodawców i pracowników z dziedziny prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Praca jest dla niej ciągłym wyzwaniem, a jej efekty stanowią ogromną satysfakcję.

Zapracowana mama 6-latki i 3-latka, odpoczywa najchętniej w gronie
rodziny blisko przyrody, na świeżym powietrzu, z pięknymi widokami, najlepiej na góry.

ALEKSANDRA PAKUŁA

jestem prawnikiem i mediatorem, specjalizuje się w postępowaniu cywilnym, egzekucyjnym.  Obecnie jest aplikantką radcowską i walczy o niebieski żabot.

Prywatnie jest osobą pozytywnie nastawioną do życia z wiecznym uśmiechem na twarzy. Musi być w ciągłym ruchu,
bo inaczej staje się nieznośna 🙂  Nuda to nie dla niej, a gdy się
w coś zaangażuje to poświęca się temu w 100 %.

Jej największą pasją i jednocześnie marzeniem są podróże,nieważne czy bliskie czy dalekie. Wolne dni uwielbia poświęcać na odkrywanie nowych miejsc.

Jest  pasjonatką historii II wojny światowej i seriali kryminalnych. Jej perfekcyjny wieczór to czas spędzony w towarzystwie znajomych albo w ciszy z dobrym filmem lub książką.

JAGODA ŹREBIEC

jest studentką IV roku prawa na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Obecnie skupia się głównie na nauce oraz pisaniu pracy magisterskiej dotyczącej praw pacjentów. Jestem również stypendystką rektora Uniwersytetu Wrocławskiego za wyniki w nauce.

W przyszłości chciałaby dostać się na aplikację radcowską lub adwokacką i zdobyć wymarzoną togę z niebieskim lub zielonym żabotem. Z zakresu prawa szczególnie interesują ją zagadnienia prawa cywilnego,
rodzinnego oraz medycznego.

W wolnym czasie sięga po dobry reportaż oraz wyszukuje muzycznych nowinek nie zapominając przy tym o starszych klasykach. Jest  stałym bywalcem ukochanego kina Nowe Horyzonty. Dużą przyjemność sprawiają jej sporty zimowe, dlatego w narciarskim sezonie stara się spędzić parę dni na stoku z przyjaciółmi. Z tego też powodu jej prezentem z okazji dnia kobiet będzie właśnie wyjazd na narty! 🙂

I TY możesz zostać autorką pierwszego portalu prawnego dla KOBIET !

Jeśli i Ty czujesz w sobie taką potrzebę i chcesz się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem w ramach naszego projektu z innymi KOBIETAMI, zapraszamy do naszego zespołu i do kontaktu, napisz do nas : biuro@prawokobiet.pl.

Podziel się wiedzą  na łamach prawokobiet.pl – serwisu tworzonego przez KOBIETY PRAWNICZKI dla KOBIET. To doskonały sposób na szerzenie wsparcia i solidarności wśród KOBIET.

ZAPRASZAMY!

zespół prawokobiet.pl

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Międzynarodowy Dzień Pomocy Potrzebującym – szerzmy dobro!
Najlepsi 2018 wśród Radców Prawnych we Wrocławiu.