fbpx

Grono ekspertów się powiększa!

Mediacja co raz bardziej przebija się do mentalności społeczeństwa jako jeden ze sposobów rozwiązywania sporów, ale nadal należy aktywnie ją popularyzować co i my czynimy ? Jako zwolenniczki idei mediacji, zaprosiłyśmy do grona ekspertów naszego portalu kolejną inspirującą specjalistkę – mediatorkę Patrycję Dorsz vel Drożdż.

Patrycja od 12 lat wspiera osoby indywidualne, rodziny, organizacje i firmy w rozwijaniu kompetencji osobistych i interpersonalnych poprzez realizację projektów rozwojowych. Zrealizowała setki szkoleń rozwijających kompetencje osobiste i interpersonalne, autorka programów warsztatowych dla firm, instytucji, szkół, organizacji oraz szkoleń otwartych. Prowadzi sesje coachingowe w obszarze realizacji celów osobistych oraz biznesowych. Jako negocjator wspiera strony w osiąganiu satysfakcjonujących porozumień oraz warunków realizacji kontraktów służących długofalowej i satysfakcjonującej współpracy.

Największą pasją Patrycji są mediacje, zwłaszcza rodzinne, w obszarze których stale się rozwija. Całym sercem wspiera swoją profesjonalną pracą osoby, które dążą do polubownego rozwiązania konfliktu. Od 2016 roku jest wpisana na listę Mediatorów Sądowych i realizuję mediacje sądowe oraz pozasądowe pomagając stronom wypracować porozumienie w kwestiach rodzinnych, koleżeńskich, pracowniczych, sąsiedzkich, szkolnych, gospodarczych.

Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się jako wykładowca dla studentów Podyplomowych Studiów Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Stworzyła także własną markę szkoleniową realizująca szkolenia dla firm i instytucji oraz inspirujące warsztaty otwarte oraz sesje coachingowe.

Ideologię swojej pracy zawiera się w twierdzeniu iż budowanie relacji to droga – droga wrażliwości i uważności na siebie oraz partnera.

A że mediacja potrafi czynić cuda, dowiecie się już niebawem od samej Patrycji, która na łamach naszego portalu oraz w ramach naszych konsultacji udzieli wszelkich wyjaśnień i rozwieje wiele Waszych wątpliwości na temat tego czemu służy mediacja.

Patrycja Dorsz vel Drożdż
Mediator, negocjator, coach, trener, pedagog, terapeuta rodzin i par. Doktorantka na Wydziale Nauk Pedagogicznych Dolnośląskiej Szkoły Wyższej prowadząca badania z zakresu konfliktu i mediacji. Wiceprezes Stowarzyszenia Wrocławskie Centrum Mediacji prowadzącego działania społeczne na rzecz promowania idei mediacji. Założycielka marki SENSIVIA realizującej inspirujące działania rozwoju kompetencji osobistych i interpersonalnych poprzez mediacje, negocjacje, warsztaty, sesje coachingowe oraz terapię rodzin i par. Mediator Stały wpisany na listę mediatorów przy Sądzie Okręgowym we Wrocławiu realizujący mediacje rodzinne, cywilne i gospodarcze.

  • www.mediacje-rodzinne.eu
  • https://www.facebook.com/MediacjeSensivia
  • https://www.instagram.com/mediacjecoachingrozwoj
  • biuro@mediacje-rodzinne.eu
  • tel. 517090215

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Odważ się na zmiany
Bądź bezpieczna! Poznaj swoje prawa majątkowe!