fbpx

Słyszałaś o akcji #RatujBiznes?

Informujemy, że w odpowiedzi na apel Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców nasz zespół od kwietnia wspiera akcję #RatujBiznes.

Celem akcji jest informowanie przedsiębiorców o dostępnych instrumentach wsparcia i pomocy, a tym samym ograniczenie negatywnych, wywołanych epidemią koronawirusa, skutków gospodarczych dla sektora MŚP.

Na stronie www.rzecznikmsp.gov.pl/ratujbiznes eksperci z Biura Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców przedstawili możliwości jakie daje aktualny stan prawny jak np. wnioski o odroczenie zapłaty podatku, rozłożenie na raty zaległości podatkowej i inne.

Na stronie znajdą również przedsiębiorcy listę kancelarii radcowskich, adwokackich oraz doradców podatkowych biorących nieodpłatnie udział w niniejszej akcji.

Działamy w ramach tej akcji i wierzymy, że dzięki naszemu wysiłkowi zminimalizujemy negatywne i gospodarcze skutki epidemii.

Można do nas pisać na e-mail : sekretariat@kprawnamp.pl lub dzwonić: 533 475 835. Zapraszamy do kontaktu.

Potrzebujesz porady?

Każdy problem prawny wymaga sprawnej i dobrze przemyślanej reakcji. Skorzystaj z konsultacji prawnej, która pozwoli Ci wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowaną sytuację.

Zobacz inne wpisy

Więcej o mnie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby być na bieżąco

Zapisujemy Twój adres...

Dziękujemy!

Wspomnień czar – przed kwarantanną
Wyzwanie “Szczęśliwe relacje rodzinne”